Menu

Panduit StrongHold™

 

Firma Panduit ma w ofercie wiele rozwiązań opasek kablowych, które idealnie znajdują zastosowanie w działaniach elektrycznych, przemysłowych i sieciowych. Wybierając produkty tej firmy masz pewność i gwarancję ciągłości prac.

Opaski kablowe Panduit StrongHold to oferta najwyższej jakości, zaprojektowana w celu spełnienia różnorodnych wymagań branżowych odpowiednich dla sektora OEM i wymagających środowisk MRO.

 

Przeznaczone dla wykonawców poszukujących ekonomicznego rozwiązania w ogólnych zastosowaniach. Wytrzymałe opaski kablowe firmy Panduit z grupy Stronghold™ będą idealnym rozwiązaniem, dzięki zróżnicowanym właściwościom z asortymentu wewnętrznych i zewnętrznych opasek kablowych.

W katalogu grupy StrongHold możesz znaleźć również wiele uchwytów samoprzylepnych, uchwytów kablowych przykręcanych na śrubę oraz uchwytów do potrzymywania listew instalacyjnych.

 

 

Pobierz nasz
najnowszy katalog
Zainteresowałeś się naszymi produktami? Pobierz bezpłatnie darmowe katalogi i materiały promocyjne POBIERZ KATALOG
Ostatnio na blogu

UPS w szafie rackowej: Jak zapewnić niezawodność i ciągłość działania serwerów?

W tym artykule przyjrzymy się bliżej urządzeniom UPS jakie mamy w ofercie, dowiemy się, jak działają, jakie są ich typy i jakie korzyści przynoszą serwerom w ... Czytaj dalej >

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania