Menu

MK Elektronik – jesteśmy tu dla Ciebie.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1901137_649319621799941_911431261_n.png

Dotychczasowe uznanie klientów zdobyliśmy poprzez wieloletnie zaangażowanie, owocną współpracę oraz dystrybucję towarów najwyższej jakości. Przetrwaliśmy inwazję epidemii i jesteśmy z Wami od 1995r. Od początku działalności zajmujemy się dystrybucją wielu towarów skoncentrowanych na branży sieciowej i przemysłowej:

  • kabli czteroparowych (skrętka) i wieloparowych;
  • systemów okablowania strukturalnego;
  • akcesoriów do sieci komputerowych;
  • listew elektroinstalacyjnych;
  • osprzętu światłowodowego;
  • kabli komputerowych;
  • szaf dystrybucyjnych;
  • sprzętu aktywnego;
  • FTTD i FTTH.

   Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy chętnie pomogą dobrać właściwy towar w wielu branżach związanych z: przemysłem stoczniowym, przemysłem offshore, elektrowniami wiatrowymi, automatyką przemysłową, liniami produkcyjnymi, data center oraz dostarczymy go pod wskazany adres.

Wzmocnij pozytywny wizerunek własnej firmy instalatorskiej i spełnij tym samym oczekiwania swoich klientów.

Zamówienia realizujemy szybko, na Wasze zapytania odpowiadamy zazwyczaj w przeciągu kilku minut, oferujemy najkorzystniejsze i konkurencyjne ceny, dlatego zawsze warto jest spytać o indywidualne warunki sprzedażowe. Przekonaj się sam i wyślij nam zapytanie.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu firm: Digitus i Alantec, ale również tych Premium: Panduit czy Belden. Możesz wybierać towary spośród wielu produktów certyfikowanych, pełną 25 letnią gwarancją systemową oraz wielu użytecznych rozwiązań nie tylko wykorzystywanych przy Data Center, ale również w automatyce przemysłowej czy energetyce. Zaopatrujemy największe firmy informatyczne i stoczniowe w Polsce, ale z faktu umów o poufności niestety nie możemy ich zdradzić. Wierzymy, że aby zdobyć uwagę klienta trzeba się wybić z cienia konkurencji i realizować coraz to większe projekty. I to właśnie robimy.

Jako mała firma z wielkim sercem nastawionym na chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia. Stawiamy czoła nowym wyzwaniom i projektom, nie przechodzimy obojętnie obok Waszych pytań i problemów, angażujemy się, dla nas liczysz się tylko Ty.

Możesz liczyć na szybką dostawę, bo część towaru posiadamy na naszym magazynie – faktyczny stan możesz sprawdzić w sklepie internetowym. Jeśli towary sprowadzane są na zamówienie to najczęściej docierają do nas w przeciągu 3-5 dni roboczych, jeżeli jakiegoś towaru brakuje u producenta wtedy trochę dłużej. Sklep internetowy umożliwia dokonanie zakupu towarów i odebranie ich osobiście w siedzibie firmy lub poprzez zamówienie dostawy kurierskiej: Inpost, DPD, Pocztex, Orlen Paczka.

W ofercie oprócz powyższych firm posiadamy również asortyment takich firm jak: TKM, Belden, Hirschmann, Telegaertner, Fluke Networks, Dymo, TP-LINK, Beta, BM Group, KATlink, MIRSAN, GT Networks, Kontakt-Simon, Toten, Hager i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy (kontakt).

Ty również możesz być kolejnym zadowolonym klientem.

Nasi partnerzy:

panduit
telegartner_logo
hirschmann_belden logo
belden logo
Digitus małe logo
KLANET

Posiadane certyfikaty:

Pobierz nasz
najnowszy katalog
Zainteresowałeś się naszymi produktami? Pobierz bezpłatnie darmowe katalogi i materiały promocyjne POBIERZ KATALOG
Ostatnio na blogu

UPS w szafie rackowej: Jak zapewnić niezawodność i ciągłość działania serwerów?

W tym artykule przyjrzymy się bliżej urządzeniom UPS jakie mamy w ofercie, dowiemy się, jak działają, jakie są ich typy i jakie korzyści przynoszą serwerom w ... Czytaj dalej >

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania