MK Elektronik sp. j.
Menu
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1901137_649319621799941_911431261_n.png

Dotychczasowe uznanie klientów zdobyliśmy poprzez wieloletnie zaangażowanie, owocną współpracę oraz dystrybucję towarów najwyższej jakości. Przetrwaliśmy inwazję epidemii i jesteśmy z Wami od 1995r. Od początku działalności zajmujemy się dystrybucją wielu towarów skoncentrowanych na branży sieciowej i przemysłowej:

  • kabli czteroparowych (skrętka) i wieloparowych;
  • systemów okablowania strukturalnego;
  • akcesoriów do sieci komputerowych;
  • listew elektroinstalacyjnych;
  • osprzętu światłowodowego;
  • kabli komputerowych;
  • szaf dystrybucyjnych;
  • sprzętu aktywnego;
  • FTTD i FTTH.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów w wielu branżach związanych z: przemysłem stoczniowym, przemysłem offshore, elektrowniami wiatrowymi, automatyką przemysłową oraz data center, chętnie pomożemy dobrać właściwy towar i dostarczymy go pod wskazany adres.

Wzmocnij pozytywny wizerunek własnej firmy instalatorskiej i spełnij tym samym oczekiwania swoich klientów.

Zamówienia realizujemy szybko, na zapytania odpowiadamy zazwyczaj w przeciągu parunastu minut, oferujemy konkurencyjne ceny, dlatego zawsze warto jest spytać o indywidualne warunki sprzedażowe. Przekonaj się i wyślij nam zapytanie.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu firm: Digitus i Alantec, ale również tych Premium: Panduit. Posiadamy szeroki asortyment produktów certyfikowanych pełną 25 letnią gwarancją systemową oraz użyteczne rozwiązania nie tylko wykorzystywane przy Data Center, ale również w automatyce przemysłowej czy energetyce. Zaopatrujemy największe firmy informatyczne i stoczniowe w Polsce, ale z faktu umów o poufności nie możemy ich zdradzić. Wierzymy, że aby zdobyć uwagę klienta trzeba się wybić z cienia konkurencji i realizować coraz to większe projekty. I to właśnie robimy.

Jako mała firma z wielkim sercem nastawionym na chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia. Stawiamy czoła nowym wyzwaniom i projektom, nie przechodzimy obojętnie obok Waszych pytań i problemów, angażujemy się, dla nas liczysz się tylko Ty.

Posiadamy własny magazyn dlatego duża część towaru dostępna jest od ręki – faktyczny stan możesz sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Towar sprowadzany na zamówienie najczęściej dociera do nas w przeciągu 3-5 dni roboczych, jeżeli jakiegoś towaru brakuje u producenta wtedy trochę dłużej. Sklep internetowy umożliwia dokonanie zakupu towarów i odebranie ich osobiście w siedzibie firmy lub poprzez zamówienie dostawy kurierskiej: Fedex, DHL, Ups, DPD.

W ofercie oprócz powyższych firm posiadamy również asortyment takich firm jak: Belden, Hirschmann, Unika kable (z Włoszech), Telegaertner, Fluke Networks, Dymo, KATlink, LinkBasic, Toten, Aten, Elektroplast, Hager, Maxbert, Knipex i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy.

Ty również możesz nim być, kolejnym zadowolonym klientem.

Nasi partnerzy:

Posiadane certyfikaty:

ad2

Pobierz nasz
najnowszy katalog
Zainteresowałeś się naszymi produktami? Pobierz bezpłatnie darmowe katalogi i materiały promocyjne POBIERZ KATALOG
Ostatnio na blogu

Identyfikacja permanentna – oznaczniki kablowe i narzędzia typu MEHT187

Jak sama nazwa wskazuje, termin permanentny w rozumieniu identyfikacji przemysłowej oznacza stałe, nieprzerwane i przede wszystkim trwałe oznaczenie opisowe. Co zysku... Czytaj dalej >

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania