Menu

Nowa strona internetowa i lepszy sklep firmy MK Elektronik!

11.01.2018

Treść artykułu

Nadszedł najwyższy czas, na zmiany.  

W firmie MK Elektronik zajmujemy się dystrybucją wielu towarów związanych z branżą instalatorską:

  • kabli czteroparowych (skrętka) i wieloparowych;
  • systemów okablowania strukturalnego;
  • akcesoriów do sieci komputerowych;
  • listew elektroinstalacyjnych;
  • osprzętu światłowodowego;
  • kabli komputerowych;
  • szaf dystrybucyjnych;
  • sprzętu aktywnego;
  • FTTD i FTTH.

Jako autoryzowany dystrybutor firm: Panduit, Digitus i Alantec, posiadamy szeroki asortyment produktów certyfikowanych z pełną 25 letnią gwarancją systemową oraz gamę ciekawych rozwiązań nie tylko dla Data Center. Zaopatrujemy największe firmy informatyczne i stoczniowe w Polsce, ale z faktu umów o poufności nie możemy ich zdradzić. Wierzymy, że aby zdobyć uwagę klienta trzeba się wybić z cienia konkurencji i realizować coraz to większe projekty. I to właśnie robimy.

Jesteśmy małą firmą z wielkim sercem nastawionym na chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia. Nie boimy się wyzwań, nie przechodzimy obojętnie obok, angażujemy się, dla nas liczysz się Ty.

    Posiadamy własny magazyn na miejscu dlatego duża część towaru dostępna jest od ręki. Towar sprowadzany na zamówienie najczęściej dociera do nas w przeciągu trzech dni, chyba że nie ma go u producenta, wtedy trochę dłużej. Sklep internetowy umożliwia dokonanie zakupu i odebranie go w siedzibie bądź zamówienie dostawy: Fedex, Dhl, Ups, Dpd, etc.    

   Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku przy ulicy Bitwy Oliwskiej 36a, dojazd jest prosty w razie problemów można skorzystać z mapki umieszczonej na google maps, lub na naszej stronie. Dodatkowo z tyłu budynku mamy oddzielny parking dla klientów ale i tak większość klientów parkuje tuż przed wejściem. W pobliżu naszej firmy możesz przy okazji naprawić samochód, zrobić blacharkę, założyć instalację gazową lub dać samochód do wyczyszczenia.          

W ofercie oprócz powyższych firm posiadamy również asortyment takich firm jak: Belden, Hirschmann, Unika kable (z Włoszech), KATlink, LinkBasic, Toten, Telegaertner, Aten, Elektroplast, Hager, Maxbert, Fluke Networks, Knipex, Dymo i wiele innych.  

Zapraszamy do współpracy.

Ty również możesz nim być, kolejnym zadowolonym klientem.

Pobierz nasz
najnowszy katalog
Zainteresowałeś się naszymi produktami? Pobierz bezpłatnie darmowe katalogi i materiały promocyjne POBIERZ KATALOG
Ostatnio na blogu

UPS w szafie rackowej: Jak zapewnić niezawodność i ciągłość działania serwerów?

W tym artykule przyjrzymy się bliżej urządzeniom UPS jakie mamy w ofercie, dowiemy się, jak działają, jakie są ich typy i jakie korzyści przynoszą serwerom w ... Czytaj dalej >

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania