Menu

Drukarki do wydruku etykiet firmy Panduit

 

W tym roku firma Panduit we współpracy z firmą Seiko Epson Corp. wprowadziła do oferty nowe drukarki termotransferowe. Zestaw drukarkowy MP300 zawiera: drukarkę MP300 w rozdzielczości 360dpi, kasetę z etykietami samolaminującymi się S100X150VAM, baterię Li-ion o pojemności 1850mAh, przykręcane magnesy do podstawy obudowy drukarki (umożliwiają przymocowanie drukarki do szafy rack), zasilacz 15V DC oraz sztywny pokrowiec. Więcej informacji na temat tej drukarki znajdziesz pod linkiem.

Zalety wynikające ze stosowania przemysłowych drukarek termotransferowych bronią się same:

- wydruk jest bardzo trwały, odporny na wysokie temperatury (nie ciemnieje pod wpływem UV, jak w przypadku etykiet termicznych) przez co mogą być stosowane w trudnych warunkach;

- większy format wydruku;

- zróżnicowanie kolorystyczne;

- wielozadaniowość połączona z wygodą (dotyczy drukarek przenośnych).

 

 

 

Kolejny projekt, który powstał we współpracy tychże firm dotyczy niewielkiej, przenośnej drukarki termotransferowej MP100 o rozdzielczości 180dpi. Zestaw drukarkowy zawiera: kasetę z etykietami z winylu T100X000VPM-BK, gumową osłonę ochronną, kabel USB, zasilacz. Drukarka obsługuje transmisję Bluetooth, co umożliwia wydruk etykiet za pomocą aplikacji dostępnych w sklepie Google Play i Apple store. Więcej informacji na temat funkcji tej drukarki znajdziesz pod linkiem.

 

Poprzedni zestaw drukarki LS8EQ o rozdzielczości 203 dpi zawierał: drukarkę LS8EQ, oprogramowanie PANTherLink, kasetę P1 z etykietami samolaminującymi się S100X150VAC, 6 baterii alkalicznych AA i instrukcję szybki start. Więcej informacji na temat tej drukarki znajdziesz na naszym blogu pod linkiem.

 

Pobierz nasz
najnowszy katalog
Zainteresowałeś się naszymi produktami? Pobierz bezpłatnie darmowe katalogi i materiały promocyjne POBIERZ KATALOG
Ostatnio na blogu

Uchwyty kablowe do konstrukcji stalowych średniego i wysokiego napięcia

Artykuł przedstawia możliwości przymocowania kabli średniego i wysokiego napięcia do konstrukcji stalowych m.in w tunelach kablowych i/lub do stojaków, drabinek na... Czytaj dalej >

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania