MK Elektronik sp. j.
Menu

Od dziś nowa strona internetowa i lepszy sklep!

11.01.2018

Nadszedł najwyższy czas, na zmiany.

 
Od początku działalności zajmujemy się dystrybucją:
  • kabli czteroparowych (skrętka) i wieloparowych,
  • systemów okablowania strukturalnego,
  • akcesoriów do sieci komputerowych,
  • listew elektroinstalacyjnych,
  • osprzętu światłowodowego,
  • kabli komputerowych,
  • szaf dystrybucyjnych,
  • sprzętu aktywnego,
  • FTTD i FTTH.

 

    Jako autoryzowany dystrybutor firm: Panduit i Alantec, posiadamy szeroki asortyment produktów certyfikowanych z pełną 25 letnią gwarancją systemową oraz gamę ciekawych rozwiązań nie tylko dla Data Center. Zaopatrujemy największe firmy informatyczne i stoczniowe w Polsce, ale z faktu umów o poufności nie możemy ich zdradzić. Wierzymy, że aby zdobyć uwagę klienta trzeba się wybić z cienia konkurencji i realizować coraz to większe projekty. I to właśnie robimy.

Jesteśmy małą firmą z wielkim sercem nastawionym na chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia. Nie boimy się wyzwań, nie przechodzimy obojętnie obok, angażujemy się, dla nas liczysz się Ty.

 

 

    Na miejscu mamy magazyn dlatego duża część towaru dostępna jest od ręki. Towar sprowadzany na zamówienie najczęściej dociera do nas w przeciągu trzech dni, chyba że nie ma go u producenta wtedy trochę dłużej. Sklep internetowy umożliwia popełnienie zakupu i odebranie go w siedzibie bądź zamówienie dostawy: Fedex, Dhl, Ups, Dpd, etc.
   Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku na ulicy Bitwy Oliwskiej 36a, dojazd jest prosty w razie problemów można skorzystać z mapki umieszczonej na google maps, lub na naszej stronie. Dodatkowo z tyłu budynku mamy oddzielny parking dla klientów ale i tak większość klientów parkuje tuż przed wejściem. Blisko naszej firmy możesz przy okazji naprawić samochód, zrobić blacharkę, założyć instalację gazową lub dać samochód do wyczyszczenia.
 
W naszej bogatej ofercie oprócz w/w firm posiadamy również asortyment takich firm jak: Digitus, KATlink, LinkBasic, Toten, Telegaertner, Aten, Elektroplast, Hager, Maxbert, Fluke Networks, Knipex, Dymo i wiele innych.
 

Zapraszamy do współpracy.

To możesz być Ty, kolejny zadowolony klient.

 

Pobierz nasz
najnowszy katalog
Zainteresowałeś się naszymi produktami? Pobierz bezpłatnie darmowe katalogi i materiały promocyjne POBIERZ KATALOG
Ostatnio na blogu

Blokady Lockout systemu LOTO

"Samo wyłączenie lub odłączenie sprzętu nie wystarczy ... System Lockout / Tagout gwarantuje pracownikom bezpieczeństwo, uniemożliwiając działanie urządze... Czytaj dalej >

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania